تا همین اواخر ، مشاغل معدودی از تبلیغات توییتر استفاده کرده اند. با افزایش قیمت AdWords و Facebook ، افزودن توییتر به ترکیب تبلیغات آنلاین شما راهی عالی برای استفاده از ترافیک نسبتاً ارزان و بسیار هدفمند این سکو است.

قیمت

در زیر ، شما را با روند ایجاد اولین تبلیغات تبلیغاتی در توییتر شما دنبال خواهیم کرد و اطلاعات جالبی را در مورد این پلتفرم به اشتراک می گذاریم ، از گزینه های هدفگذاری آن گرفته تا اینکه چگونه می توانید تبدیل ، تعامل و سایر معیارها را برای ارزیابی عملکرد کمپین خود ردیابی کنید.

قبل از شروع تبلیغات

مانند فیس بوک ، توییتر نیز قبل از شروع اجرای کمپین های تبلیغاتی خود ، به شما نیاز دارد تا حساب کاربری داشته باشید. از آنجا که برای یک تجارت تبلیغ می کنید ، با استفاده از نام تجاری یا نام تجاری خود یک حساب کاربری ثبت کنید.

یک تصویر بیوگرافی ، عکس پروفایل و هدر برای کسب و کار خود اضافه کنید. افرادی که بر روی نام تجاری شما از تبلیغات شما کلیک می کنند به نمایه شما هدایت می شوند ، بنابراین مهم است که توضیحی درباره شغل و URL وب سایت خود اضافه کنید ، در صورت تصمیم گیری برای کلیک به وب سایت شما.

پس از ایجاد حساب توییتر ، برای تبلیغات توییتر در اینجا ثبت نام کنید. در طی مراحل ایجاد حساب باید مکان و منطقه زمانی خود را وارد کنید. اطمینان حاصل کنید که منطقه زمانی را که با استفاده از نرم افزار Analytics خود استفاده می کنید انتخاب کنید ، زیرا بعداً نمی توانید آن را تغییر دهید.

قبل از ایجاد یک کمپین زنده ، باید کارت اعتباری خود را به حساب خود اضافه کنید. درست مانند گوگل AdWords و Facebook Ads ، توییتر پس از تحویل آن ، شما را به دلیل ترافیک برای شما تأمین می کند – برای ثبت نام به عنوان تبلیغ کننده ، نیازی به پرداخت هزینه ای ندارید.

ایجاد اولین تبلیغات تبلیغاتی در توییتر خود

همه کمپین های تبلیغاتی توییتر حول یک هدف خاص ساخته می شوند. شما می توانید هدف خود را که در گزارش کمپین شما ذکر شده است به عنوان معیار عملکرد مشاهده کنید ، بنابراین مهم است که موردی را انتخاب کنید که مطابق اهداف شما برای کمپین باشد.

اهداف و صورتحساب کمپین

هنگامی که روی رابط توییتر “ایجاد یک کمپین جدید” کلیک می کنید ، از شما خواسته می شود از اهداف مختلفی را انتخاب کنید:

هر هدف بر نحوه صورتحساب شما تأثیر می گذارد. به عنوان مثال ، اگر “پیروان” را به عنوان هدف کمپین خود انتخاب کنید ، برای هر دنبال کننده ای که به عنوان نتیجه کمپین خود بدست می آورید ، توییتر پرداخت خواهید کرد.

اهداف همچنین بر نحوه ظاهر و رفتار تبلیغات شما تأثیر می گذارد. به عنوان مثال ، تنظیم “منجر به توییتر” به عنوان هدف تبلیغات شما می شود به این معنی که تبلیغات شما دارای دکمه اقدام به تماس هستند که به شما امکان می دهد کاربران را بدون لیست توییتر از لیست ایمیل شما انتخاب کنند و اطلاعات تماس خود را با شما به اشتراک بگذارند.

ما “کلیک یا تبدیل وب سایت” را به عنوان هدف کمپین نمونه انتخاب کرده ایم. این به ما امکان می دهد مبلغ مشخصی را برای هر کلیک (و بعداً ، برای هر تبدیل) پیشنهاد دهیم. مشاغل با هدف تولید سرب یا فروش تبلیغات در توییتر با استفاده از این هدف کمپین بهترین نتیجه را کسب می کنند.

اگر مطمئن نیستید هدف شما برای انتخاب شما مناسب است ، می توانید روی آن کلیک کنید و توییتر خلاصه ای مختصر از نحوه عملکرد کمپین شما را نشان می دهد:

پس از انتخاب هدف خود ، زمان آن رسیده است که کمپین خود را شروع کنید.

علاقه مندید

ردیابی تبدیل ها با استفاده از پیکسل توییتر

اگر قصد ردیابی تبدیل از کمپین خود را دارید ، باید پیکسل ردیابی توییتر را در وب سایت خود نصب کنید. بهتر است قبل از شروع مبارزات انتخاباتی خود این کار را انجام دهید ، زیرا پس از آن همه داده های تبدیل خود را در رابط تبلیغی توییتر در دسترس خواهید داشت.

برای پیکربندی پیگیری تبدیل ، روی “ابزارها” کلیک کرده و “پیگیری تبدیل” را انتخاب کنید.

برای ایجاد یک قطعه کد برای افزودن به صفحه فرود ، روی “ایجاد برچسب وب سایت برای پیگیری تبدیل” کلیک کنید.

اکنون که ردیابی تبدیل را از سر راه دریافت کرده اید ، وقت آن است که دوباره به ایجاد اولین تبلیغات تبلیغاتی خود برگردید.

ایجاد کمپین خود

در صفحه بعدی ، نامی برای کمپین خود وارد کنید. همچنین می توانید تبلیغات خود را در بستر مخاطب توییتر – یک شبکه نمایشگر گسترده که از طریق Twitter استفاده می شود ، انتخاب کنید. در حال حاضر ، این کادر را علامت بزنید تا تبلیغات شما فقط در Twitter.com و برنامه توییتر اجرا شود.

اگر برچسب ردیابی تبدیل تنظیم کرده باشید ، توییتر آن را در اینجا نمایش می دهد. در غیر اینصورت ، یک پیام کوتاه مانند تصویر بالا دریافت خواهید کرد که به شما یادآوری می کند تا پیگیری تبدیل را برای کمپین خود تنظیم کنید.

مخاطب خود را انتخاب کنید

توییتر داده های جمعیتی زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد و به شما این امکان را می دهد تا تبلیغات خود را بر اساس موقعیت ، جنسیت و سایر ویژگی های خود به افراد هدف قرار دهید. مکانی را که دوست دارید کمپین خود را برای هدف قرار دهید ، جنسیت مخاطبان هدف و زبان کمپین خود انتخاب کنید.

برای مثال کمپین ما ، ما در ایالات متحده زنانی هستیم که انگلیسی صحبت می کنند. از آنجا که توییتر یک پایگاه کاربر بسیار بین المللی دارد ، در اکثر کشورها می توانید مخاطبان عظیمی پیدا کنید.

به پایین بروید و می توانید با استفاده از گزینه های گوناگون ، هدف خود را محکم کنید. هر گزینه تأثیر زیادی در عملکرد کمپین شما دارد. با هدف قرار دادن افراد بر اساس افرادی که از آنها پیروی می کنند یا کلمات کلیدی را در توییت خود استفاده می کنند ، می توانید به مخاطب مناسب برای تجارت خود برسید.

از همه گزینه های هدفمند توییتر می توان برای ایجاد یک کمپین سودآور استفاده کرد. با این حال ، این دو که بیشترین تأثیر را دارند عبارتند از: هدف قرار دادن کلمات کلیدی و هدف قرار دادن پیروان.

هدف قرار دادن کلمات کلیدی به شما امکان می دهد تا کاربران را بر اساس کلمات کلیدی مورد استفاده در توییت های خود هدف قرار دهید. اگر تجارت شما دوچرخه کوهستانی و لوازم جانبی را به فروش می رساند ، می توانید به کاربرانی که توییت هایی را منتشر می کنند که حاوی کلمات کلیدی مانند “دوچرخه کوهستان” است ، تبلیغ کنید.

هدف قرار دادن دنبال کننده به شما امکان می دهد تا کاربران را بر اساس افرادی که در توییتر دنبال می کنند هدف قرار دهید. اگر بفروشیدمحصولات مرتبط با یوگا ، مانند تشک و لوازم جانبی یوگا ، می توانید کاربرانی را دنبال کنید که از شخصیت ها و مربیان محبوب یوگا پیروی می کنند.

همچنین می توانید از ویژگی های هدفمند توییتر استفاده کنید تا افراد خاصی را از مخاطبان خود خارج نکنید. از ماه مه ۲۰۱۶ ، توییتر به شما امکان می دهد افراد را بر اساس رفتار خود و اینکه آیا آنها قبلاً از وب سایت شما بازدید کرده اند یا محصول شما را خریداری کرده اند ، حذف کنید.

ترکیبی مناسب از کلمات کلیدی و دنبال کننده پیروان به شما کمک می کند تا به افرادی دسترسی پیدا کنید که احتمالاً به پیشنهاد شما پاسخ دهند ، در حالی که افرادی را حذف نمی کنید که احتمالاً به سمت سودآوری تبدیل نمی شوند.

بودجه و مناقصه CPC / تبدیل

هنگامی که هدف خود را تعیین کردید ، توییتر از شما می خواهد بودجه ای را برای کمپین خود تعیین کنید. بودجه روزانه خود را به مبلغی که راحت بر اساس آن هزینه می کنید تنظیم کنید. شما می توانید با شروع کار خود برای تولید ترافیک بر اساس عملکرد آن ، این مبلغ را تنظیم کنید.

همچنین باید گزینه های مناقصه خود را مشخص کنید و (اگر تصمیم به پیشنهاد دستی دارید) مبلغ مورد نظر برای پرداخت هر لینک را می خواهید پرداخت کنید.

توییتر دامنه پیشنهاد را پیشنهاد می کند. اگر قصد پرداخت هر چه کمتر هزینه برای هر کلیک را دارید ، با پیشنهاد قیمت در انتهای پایین این محدوده شروع کنید. اگر کمپین شما به بودجه روزانه خود نرسیده است ، می توانید پیشنهاد خود را به تدریج افزایش دهید تا زمانی که شروع به دریافت برداشت های بیشتری کنید. Cr

پس از تعیین بودجه خود ، می توانید خلاقیت تبلیغ خود را ایجاد کنید. توییتر به شما امکان می دهد از توییت های موجود خود انتخاب کنید ، که می توانید با استفاده از بستر تبلیغاتی آنها را تبلیغ کنید ، یا یک صدای جیر جیر کاملاً جدید برای کمپین خود ایجاد کنید.

خلاقیت

برای نوشتن صدای جیر جیر ، کپی تبلیغ خود را در قسمت متن وارد کنید:

توییتر پیش نمایش تبلیغ شما در سمت راست را نشان می دهد ، که به نظر می رسد:

همچنین می توانید کارت نمایش را انتخاب کنید. این یک عنوان و تصویر را به تبلیغ شما می افزاید و به آن کمک می کند تا در میان سایر توییتها قرار بگیرد. بهتر است تبلیغات را با و بدون کارت تست کنید تا ببینید کدام یک بیشترین علائم را نشان می دهد و به بالاترین نرخ کلیک روی می رسد.

هنگامی که تبلیغ خود را خلاق کردید ، بر روی “انتشار” کلیک کنید تا کمپین خود را راه اندازی کنید. ما توصیه می کنیم چندین تبلیغ مشابه ، هر کدام با کپی و تصاویر مختلف تبلیغاتی ایجاد کنید ، تا دریابید که بهترین پاسخ از طرف مخاطب هدف شما چیست.

بهینه سازی کمپین خود

با استفاده از رابط تبلیغات توییتر ، می توانید عملکرد کمپین خود را پیگیری کنید. پس از شروع تبلیغات به دریافت ترافیک ، می توانید KPI هایی مانند هزینه در هر تبدیل را مشاهده کنید تا تعیین کنید که ارزش ادامه کار چیست و کدام یک از آنها باید متوقف شوند.

به هریک از متریک تبدیل به هزینه های توییتر و تبلیغات مکث توجه کنید که هزینه هر سرب یا فروش بیشتر از آنچه مایل به پرداخت آن هستید هزینه کنید. پس از اینکه تبلیغات برتر خود را پیدا کردید ، با تصاویر کمی متفاوت و کپی تبلیغ را تغییر دهید تا نرخ تبدیل آن بالا رفته و هزینه آن برای هر سرب کاهش یابد.

معمولاً چندین هفته طول می کشد تا کمپین توییتر خود را برای عملکرد بهینه کنید. تبلیغات خود را هر چند روز یکبار مرور کنید و در صورت عدم وجود تغییرات در بهترین تبلیغات ، مکث بر عدم اجرای آنها کنید. با دریافت اطلاعات بیشتر ، خواهید فهمید که کدام تبلیغات بیشترین تأثیر را روی مخاطبان هدف شما دارد.

آیا تجارت شما می تواند از تبلیغات توییتر سود ببرد؟

سکوی تبلیغاتی توییتر مخاطبان آگهی های فیس بوک یا نرخ تبدیل گوگل AdWords را به خود جلب نمی کند ، اما هنوز هم یک برنامه تبلیغاتی برای کسب و کار کوچک یا راه اندازی است.

با استفاده صحیح از هدف های تبلیغاتی و خلاقیت تبلیغاتی ، تجارت شما می تواند با استفاده از توییتر منجر به ایجاد روابط وفادار به مشتری ، قراردادهای پرسود و فرصت های عالی منجر به سودآوری شود.

آیا تجارت شما می تواند از تبلیغات توییتر سود ببرد؟ اگر فکر می کنید می توانید مخاطب مورد نظر خود را در توییتر پیدا کنید ، مراحل iAbn راهنمای فوق را عملی کنید و اولین کمپین تبلیغات Twitter خود را هم اکنون ایجاد کنید!

بروشور دوره بازاریابی رسانه های اجتماعی
به * – هیچ آموزش برای مشارکت آموزشی خودآموز شرکت مشارکت آموزشی
نام *
نام خانوادگی *
وضعیت چشم انداز -None-A Lead New- بدون تماس با B 10٪ NotualCC 30٪ InD واجد شرایط ۵۰٪ ثبت نام تأیید شده / پرداخت نشده ۷۰٪ ثبت نام تأیید شده ۸۰٪ برنامه StageF 90٪ صورتحساب G 95٪ سپرده پرداخت شده ۱۰۰٪ PaidI 0٪ سرب واجد شرایط OutJ PostponedK LostL DuplicateM به یک PartnerN به اطلاعات مربوط به اشتباه کاذب مراجعه شده است تلفن تلفنی نیست کار نمی کند مراجعه به مجوز SalesP به بازاریابی مراجعه شده به مشاغل وب سایت مراجعه به مشاغل TeamP ارجاع شده به TeamP ارجاع شده به Corporate TeamQ مراجعه شده توسط یک پرسشنامه / StudentR بسته شده توسط عملیات
ایمیل *
نام شخص
تلفن *
کشور * – پادشاهی هیچ یک از ایالات متحده آمریکا ایالات متحدهtraliaAfghanistanAland IslandsAlbaniaAlgeriaAmerican SamoaAndorraAngolaAnguillaAntarcticaAntigua و BarbudaArgentinaArmeniaArubaAustriaAzerbaijanBahamasBahrainBangladeshBarbadosBelarusBelgiumBelizeBeninBermudaBhutanBoliviaBosnia و HerzegovinaBotswanaBouvet IslandBrazilBritish اقیانوس هند TerritoryBrunei DarussalamBulgariaBurkina FasoBurundiCambodiaCameroonCanadaCape VerdeCayman IslandsCentral آفریقایی RepublicChadChileChinaChristmas IslandsCocos (کیلینگ) IslandsColombiaComorosCongoCongo، دموکرات RepublicCook IslandsCosta RicaCote D’IvoireCroatiaCubaCyprusCzech RepublicDenmarkDjiboutiDominican RepublicEcuadorEgyptEl SalvadorEquatorial جزایر GuineaEritreaEstoniaEthiopiaFalkland (مالویناس) جزایر فارو IslandsFijiFinlandFranceFrench GuianaFrench PolynesiaFrench جنوبی TerritoriesGabonGambiaGeorgiaGermanyGhanaGibraltarGreeceGreenlandGrenadaGuadeloupeGuamGuatemalaGuernseyGuineaGuinea-BissauGuyanaHaitiHeard جزایر مک دونالد و IslandsHoly (ایالت واتیکان شهر) هندوراس هنگ کنگHungaryIcela را ببینید ndIndiaIndonesiaIran، RepublicIraqIsle اسلامی ManIsraelItalyJamaicaJapanJerseyJordanKazakhstanKenyaKiribatiKorea، دموکراتیک خلق RepublicKorea، RepublicKosovoKuwaitKyrgyzstanLao، دموکراتیک خلق RepublicLatviaLebanonLesothoLiberiaLibyan عرب JamahiriyaLiechtensteinLithuaniaLuxembourgMacaoMacedonia، یوگسلاوی سابق RepublicMadagascarMalawiMalaysiaMaldivesMaliMaltaMarshall IslandsMartiniqueMauritaniaMauritiusMayotteMexicoMicronesia، فدرال StatesMoldova، RepublicMonacoMongoliaMontenegroMontserratMoroccoMozambiqueMyanmarNamibiaNauruNepalNetherlandsNetherlands AntillesNew CaledoniaNew ZealandNicaraguaNigerNigeriaNiueNorfolk IslandNorthern IrelandNorthern مارینا IslandsNorwayOmanPakistanPalauPalestinian قلمرو، OccupiedPanamaPapua جدید GuineaParaguayPeruPhilippinesPitcairnPolandPortugalPuerto RicoQatarReunionRomaniaRussian FederationRwandaSaint HelenaSaint کیتس و NevisSaint LuciaSaint پیر و MiquelonSaint وینسنت و گرنادینها سامواسان مارینو سائو توما و پرینسیپو دی ArabiaSenegalSerbiaSeychellesSierra LeoneSingaporeSlovakiaSloveniaSolomon IslandsSomaliaSouth AfricaSouth گرجستان و ساندویچ جنوبی IslandsSpainSri LankaSudanSurinameSvalbard و ژان MayenSwazilandSwedenSwitzerlandSyrian RepublicTaiwan عرب، استان ChinaTajikistanTanzania، ایالات RepublicThailandTimor-LesteTogoTokelauTongaTrinidad و TobagoTunisiaTurkeyTurkmenistanTurks و کیکو IslandsTuvaluUgandaUkraineUnited عرب EmiratesUnited ایالات جزایر کوچک حاشیهای NamVirgin IslandsUruguayUzbekistanVanuatuVenezuelaViet، جزایر BritishVirgin، USWallis و FutunaWestern SaharaYemenZimbabweZambia
چه زمانی می خواهید تحصیل کنید؟ -هیچ- به محض وجود مکانی در ۱-۳ ماه در ۳-۶ ماه فقط در حال حاضر تحقیق می کنید
عضویت در خبرنامه
استعلام رویداد
ابتدا روی کانال کلیک کنید
کانال آخرین کلیک
متوسط ​​آخرین کلیک
ابتدا روی صفحه فرود کلیک کنید
صفحه فرود آخرین کلیک
ابتدا روی کمپین کلیک کنید
کمپین آخرین کلیک
مدت آخرین کلیک
صفحات بازدید شده
تعداد بازدیدهای وب سایت
زمان در وب سایت گذشت
منطقه زمانی
دوره
دوره علاقه -None-PDDM-WebPG-WebMA-WebPDMM-WebPDSM-WebPDSMM-WebPDSP-WebPDDS-Web Modules IndividualCorporate StudentCorporate OptionunityPartnociation OptionunityReferred از Persessect / StudentRefer to IBATRefer to ECommerce for Review
فرم URL