در صورتی که قبلاً در این زمینه کار می کنید ، می توانید کارهای مختلفی را انجام دهید که بتوانید حرفه بازاریابی دیجیتال خود را شروع کرده یا استراتژی دیجیتالی خود را ارتقا دهید. در این وبلاگ ، نکاتی را برای کمک به شما در پیشرفت در صنعت دیجیتال و همچنین گردآوری برخی از بهترین تأثیرگذارهای دیجیتالی در آنجا پیدا خواهید کرد.

دیجیتال

چگونه در بازاریابی دیجیتال اکسل کنیم

زمینه بازاریابی دیجیتالی در حالت شار ثابت است و فرصت های زیادی برای بازاریان بلندپرواز وجود دارد تا حرفه خود را به سمت موقعیت رهبری دیجیتال پیش ببرند.

اگر تازه کار را شروع کرده اید و می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، در اینجا ایده هایی برای چگونگی قرارگیری خود برای ایجاد یک قبیله و تعالی به عنوان یک رهبر جامعه ارائه شده است.

ایده

انعطاف پذیری و خلاقیت

خلاقیت

بهترین افراد مشاغل ، رهبران فکر ، استراتژیست های دیجیتال و مدیران محتوا همواره می توانند موقعیت هایی را با یک لنز تازه ببینند و به طور مداوم در حال یادگیری باشند. خلاقیت ، مهارت حل مسئله ، صبر و چشم انداز تحلیلی همه مهم و اساسی در ایجاد حرفه در این زمینه است. خواه شغل خود را آزاد کنید یا در یک تیم کار کنید ، باید مایل باشید آزمایش کنید ، چیزهای جدید را امتحان کنید ، شکست بخورید و دوباره دوباره بکشید.

سفر سفر به قیف و مشتری را درک کنید

اگر قرار است در بازاریابی شرکت کنید ، باید درک هر یک از قیف های فروش را داشته باشید تا استراتژی کسب و کار تصویر بزرگتر را درک کنید – این به هر مرحله از سفر مشتری از نسل سرب به تبدیلی و مارک اشاره دارد. وفاداری

در حالی که قیف بسته به آنچه شما انجام می دهید و چه کسی با آنها صحبت می کنید متفاوت است ، در اینجا یک نمای کلی از آنچه ممکن است به نظر برسد اگر شما در انتهای استراتژی محتوا کار می کنید:

     

  • ارتباطات: ایجاد روابط و تولید سرب (به عنوان مثال ، رسانه های اجتماعی)
  •  

  • تبدیل: جایی که مشتری تصمیم به خرید یا عدم تصمیم گیری دارد (مثلاً از طریق یک دنباله ایمیل عالی)
  •  

  • فروش: مشتری متعهد به خرید می شود (مثلاً با خرید دوره آنلاین شما)
  •  

  • پرورش / وفاداری: پیگیری و نگهداری از روابط (به عنوان مثال از طریق پیشنهادهای اختصاصی)

قبیله خود را پیدا کنید

یکی از دلایلی که تأثیرگذار بازاریابی دیجیتال ذکر شده در زیر بسیار محبوب است این است که آنها رهبرانی هستند که مردم به طور طبیعی به سمت آنها گرایش پیدا می کنند – آنها قبایل خود را ایجاد می کنند. این یک شاهکار بزرگ است و کاری نیست که همه افراد به همان روش انجام دهند ، اما حتی اگر “قبیله خود” را درست نکنید ، باید آنها را پیدا کنید. این نه تنها یک فرصت شبکه سازی بلکه فرصتی برای رشد و یادگیری با افراد همفکر است.

داشتن افرادی در اطراف شما که سفر شما را درک و پشتیبانی می کنند در این زمینه بسیار مهم است. با پیدا کردن گروه های Facebook که به علایق ، امتیازات و اهداف شما اختصاص داده شده است ، شروع کنید. سعی کنید در هر کنفرانس ، کارگاه یا دوره ای که بتوانید دست خود را به دست آورید شرکت کنید.

فراموش نکنید که این جامعه از مردم همکاری شما هستند نه رقابت شما.

در بازاریابی مبتنی بر داده پاک شوید

متخصصان برتر بازاریابی دیجیتال در جهان به روشنی می فهمند چگونه می توانند از داده ها برای پیشبرد یک تجارت به جلو از ابتدا تا انتها استفاده کنند. آنها می دانند که تجزیه و تحلیل ها مهم هستند ، و گرچه ممکن است خودشان “متخصص” تحلیل نباشند ، اما می فهمند که داشتن افراد متخصص در زمینه تجزیه و تحلیل دانش ، موفقیت موفقیت در تجارت است.

۸ رهبر صنعت در بازاریابی دیجیتال

یک راه عالی برای ایجاد و تقویت حرفه خود در بازاریابی دیجیتال ، پیروی از برخی از رهبران بازاریابی دیجیتال ، معلمان تجاری و تأثیرگذار در دنیای آنلاین است. نه تنها از آخرین روندها و تغییرات پایدار خواهید بود ، بلکه اطلاعات ارزشمند تجاری را نیز یاد خواهید گرفت.

هرکسی که در این لیست قرار دارد کمی تخصص دیگری دارد ، بنابراین حتماً یکی را انتخاب کنید که متناسب با علایق و تمرکز شما باشد.

۱ ٫ رند فیشکین

رند یک نویسنده پرکار ، گورو فناوری و بنیانگذار MOZ ، یک شرکت خدمات نرم افزاری است که در بازاریابی ورودی و تجزیه و تحلیل و همچنین Inbound.org تخصص دارد. او مانند بسیاری از فنون زمان خود ، در واقع دانشگاه را ترک کرد تا MOZ را شروع کند.

رند یک کارآفرین بسیار با استعداد است و زمانی یکی از بهترین کارآفرینان برتر فناوری بلومبرگ نامگذاری شده بود. از آخرین کتاب خود درمورد فرهنگ استارت آپی که امسال منتشر شده است ، مراقب باشید.

و اگر شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازاریابی دیجیتال ، استارتاپ ها یا بازاریابی ورودی هستید ، باید حتماً از وبلاگ جمعه Whiteboard خود بازدید کنید.

۲ ٫ آن هندلی

Ann CCO (مدیر ارشد محتوای) MarketingProfs است ، وب سایت اختصاص داده شده برای کمک به مردم برای یادگیری همه چیز در مورد صنعت. او یک پرفروش استثور ، رهبر اندیشه تأثیرگذار ، معلم و سخنران الهام بخش به تغییر شکل دادن به بازار بازاریابی دیجیتال اختصاص یافته است. کتابهای وی به ۱۹ زبان ترجمه شده است و بیش از ۴۰۰۰۰۰ دنبال کننده توییتر دارد.

اگر علاقمند به ارتباط با نوشتن مقاله یا بازاریابی محتوا هستید ، حتماً باید به وبلاگ وی پیگیری کنید.

بازاریابی محتوا

۳ ٫ نیل پاتل

نیل یکی از بزرگترین نام ها در صنعت است و بیشتر به عنوان بنیانگذار KISSmetrics و Crazy Egg شناخته می شود ، اگرچه او کارهای بیشتری در زمینه کاری خود انجام داده است. او نخستین شرکت خود را در سن مناقصه ۱۵ ساله راه اندازی کرد. وی در حال حاضر به کمک به کارآفرینان جوان اختصاص دارد و هنوز هم برای بزرگترین شرکتهای جهان مشاوره می کند. او همچنین یک سخنران محبوب در کنفرانس های بزرگ در سراسر جهان است ، بنابراین حتماً او را در رویداد بعدی شبکه خود جلب کنید.

۴ ٫ کلارا شیح

کلارا دارای یک M.S. در علوم رایانه از دانشگاه استنفورد ، و علاوه بر آن که یک فرد فناوری برجسته است. او موفق شد خودش را به عنوان فردی که به طور جدی نحوه ارتباط کسب و کار با مشتریان را درک می کند ، مشخص کند.

او به عنوان مدیر عامل شرکت هیرسای سیستم ، می داند چگونه سیستم های بازاریابی دیجیتال مؤثر را که به هم متصل هستند ، طراحی کند. او روی توانمندسازی مشتری و تیم متمرکز شده است و اختصاص دارد تا همیشه پیام های صحیحی را در زمینه های بازاریابی خود پیدا کند. او نه تنها یک پیشگام درخشان بازاریابی دیجیتال ، بلکه همچنین نویسنده دو کتاب تجاری است و دارای چندین عنوان ، از جمله یکی از “قدرتمندترین کارآفرینان زن” Fortune است.

پست های لینکدین خود را دنبال کنید تا با همه چیز بازاریابی دیجیتال در حلقه بمانید.

۵ ٫ رایان هولمز

رایان یک کارآفرین و متخصص فناوری کانادایی است که به دلیل نقش خود به عنوان مدیر عامل شرکت رسانه های اجتماعی Hootsuite شناخته می شود. او به طور مرتب در Forbes، Inc و لینکدین Influencers همکاری می کند و مانند بسیاری دیگر از متخصصان فناوری درخشان ، وی را دنبال کرد تا حرفه خود را در حرفه دنبال کند. در چند سال گذشته ، وی چندین برنامه اختصاص داده شده به کارآفرینی فناوری را راه اندازی کرد. او همچنین یک برنامه اکتشاف فضای واقعیت مجازی ایجاد کرده است ، حتی برای ارسال یک دوربین VR به فضا پول جمع می کند.

کارآفرینی

اگر به هر عنصر تجارت ، فناوری یا کارآفرینی علاقه مند هستید ، حتماً باید صفحه لینکدین خود را دنبال کنید.

۶ ٫ مانو گوسوامی

مانو یک متخصص تجاری و تجاری در زمینه مارک تجاری ۲۰ ساله است که اخیراً به خاطر صحبت های TEDx و کار خود برای شرکتهای بزرگی مانند American Express و گوگل مورد توجه ویژه قرار گرفته است. او در سنین جوانی کارهای زیادی انجام داده است و هم اکنون بنیانگذار Dunk Media است. او جوایز رهبری جوان زیادی کسب کرد و به عنوان کارآفرین جوان سال شناخته شد. او به طور قطع قصد دارد به ایجاد موج ادامه دهد – اکنون او را در لینکدین یا اجتماعی دنبال کنید تا الهام بخش جدی باشد.

۷ ٫ گری وایرنچوک

بسیاری در حوزه بازاریابی دیجیتال با رویکرد صریح و مستقیم او با گری آشنا هستند: او قطعاً از اشتراک احساسات خجالتی نیست و بر اساس این رویکرد ، یک برند شخصی منحصر به فرد را توسعه داده است. داستان شخصی گری این است که او از کالاهای بازاریابی خود برای افزایش درآمد فروشگاه مشروب فروشی والدینش از ۳ میلیون دلار به ۵۰ میلیون دلار استفاده کرد. او بارها در لیست پرفروش های NYT بوده است و صاحب یک آژانس دیجیتال پرفروش به نام VaynerMedia است.

گری با تلاش کردن چیزهای جدید (و نه همیشه موفقیت) و نوشتن یا صحبت کردن در مورد همه چیز ، دائماً پاکت را در زمینه بازاریابی رسانه های اجتماعی هل می دهد. حتی اگر عاشق برخورد جدی او نیستید ، او واقعاً یک رهبر در این زمینه است و ارزش توجه دارد.

۸ ٫ جرارد آدامز

جرارد آدامز یک محتوا است که یک شرکت کوچک شما ممکن است درباره آن شنیده باشید – Elite Daily. هنگامی که او آن را فروخت (با مبلغ ۵۰ میلیون دلار) ، پس از آن به ساختن Fownders ، شرکتی که اختصاص به رشد شخصی کارآفرینی دارد ، نقل مکان کرد. او یک رهبر بزرگ در یادگیری و همکاری آنلاین برای افراد جوان تجاری است. با چک کردن پادکست خود به او پیگیری کنید.

بسیاری از رهبران بازاریابی و فکر دیجیتال در خارج وجود دارند که کارهای خارق العاده ای انجام می دهند. اگر تعداد کمی از افراد را پیدا کردید که با آنها طنین انداز می شوید و توجه زیادی به آنها می کنید ، یادگیری و فرصت های شغلی موظف به گشودن است.