نکات طلایی استوری اینستاگرام: ذخیره سازی استوری و ویژگی ترول ها

دانلود پایان نامه

 

نکات طلایی استوری اینستاگرام: ذخیره سازی استوری و ویژگی ترول ها

استوری از ویژگی های جالب توجه اینستاگرام است که اگر با استراتژی های صحیحی اداره شود در نهایت تا حدودی باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما خواهد شد. در این قسمت از آموزش نکات طلایی اینستاگرام در رابطه با محدود سازی ثبت نظرات در استوری و نحوه ذخیره استوری نکاتی را بیان می کنیم.

ترول ها را از ثبت نظر منع کنید

اگر می خواهید افرادی که از شما متنفرند، داستان ها و پست های شما را ببینند، اما نمی خواهید نظرشان را ثبت کنند، امکان این کار نیز برای شما وجود دارد.

بر روی آیکونی که در سمت راست صفحه ی اصلی شما قرار دارد، ضربه بزنید. سپس بر روی فهرست > نظرات > گزینه ها > امکان ثبت نظر از جانب ضربه بزنید. از آن جا گروهی از افراد را که می خواهید صدایشان را بشنوید انتخاب کنید. شما هم چنین می توانید گروهی از افراد را با رفتن به بخش نظرات > انسداد ثبت نظر از جانبِ بلاک کنید. سپس با استفاده از نوار جست و جو به دنبال اسم شخص بگردید و بر روی دکمه مسدودسازی در پرووفایل ضربه بزنید.

داستان های خود را برای همیشه ذخیره کنید

اگر می خواهید برای همیشه به داستان خودتان وصل باشید و نمی خواهید که ناپدید شود، می توانید آن را در تلفن خودتان ذخیره کنید. داستان خود را باز کنید و بر روی سه نقطه در سمت پایین تصویر یا ویدیو ضربه بزنید. سپس بر روی ذخیره عکس ضربه بزنید.

شما به راحتی می توانید داستان هایتان را به صورت اتوماتیک در رول دوربینتان ذخیره کنید. به صفحه پروفایل خودتان بروید، بر روی فهرست ضربه بزنید، سپس بر طبق عنوان حساب کاربری تان، بر روی تنظیمات داستان ضربه بزنید. در زیر عنوان دوربین، گزینه همیشه عکس ها و ویدیوها را سیو کن را فعال کنید. شما هم چنین می توانید در زمانی که روی صفحه داستان خود هستید روی آیکون چرخ دنده ضربه بزنید  گزینه همیشه عکس ها و ویدیوها را سیو کن را فعال کنید. شما اکنون می توانید یک داستان را خلق کنید، ویدیوها و تصاویر به صورت اتوماتیک در رول دوربین شما در تلفنتان ذخیره خواهد شد. در آی او اس، شما می توانید حتی کل داستان خود را به صورت یک ویدیویی تکی در رول دوربین خود ذخیره کنید.

یا آن ها را به صورت چند عکس منظم پست کنید

اگر تصمیم دارید که همه عکس ها و ویدیوهایتان را به صورت دائمی ببینند می توانید آن ها را به شبکه پروفایل خودتان اضافه کنید.

به سادگی داستان خود را باز کنید، روی سه نقطه در پایین عکس یا ویدیو ضربه بزنید و روی اشتراک گذاری به صورت پست کلیک کنید. شما می توانید فیلتر، متن و مکان هایی را اضافه کنید تا کمی آن را رنگی رنگی کنید. زمانی که کارتان تمام شد، روی اشتراک گذاری ضربه بزنید.

عکس یا ویدیو در شبکه پروفایل شما ظاهر خواهد شد. تنها آگاه باشید که هرکسی که بتواند شبکه پروفایل شما را ببیند، می تواند عکس و ویدیوهایتان را نیز ببیند. دیگر برای افزودن داستان محافظت ویژه ای صورت نخواهد گرفت.

ربات اینستاگرام 

افزایش فالوور اینستاگرام 

خرید فالوور اینستاگرام

متن کامل پایان نامه فوق در سایت sabzfile.com موجود است

You may also like...